-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Контейнери для збору ТПВ
Тендер Prozorro UA-2023-12-04-020813-a
Завершена
901 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 505.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 505.00 UAH
Період уточнення:
04.12.2023 21:26 - 09.12.2023 00:00
Відповідь надана
Дискримінаційні вимоги
Номер:
5478f472631749728f290399c2e92531
Дата опублікування:
05.12.2023 10:59
Опис:
Шановний замовник, середньоринкова ціна на замовлену вами продукцію становить нижче 800тис.грн!!!
Середня кількість потенційних учасинків від4 до 10 учасників і все це за відсутності дискримінаційних вимог які встановлені вами в тендерній документації!!!
Чому ви встановлюєте вимогу до одного типу контейнеру виготовлені не раніше 2023 року, до іншого не раніше 2022 року, з чим пов'язана така вибірковість, невже у вашого потенційного постачальника відсутня необхідна кількість одного року?
Чи відомо замовнику що вимога про наявність місця для закладання ноги в контейнер суперечить діючим нормам з безпеки праці оскільки закладання ноги між віссю яка обертається та днищем контейнера який є нерухомим може призвести до травмування ноги яку ви хочите туди закладати?!?!
Вісь для кріплення для коліс що має фіксуватись в не менше ніж 6 ребрах жорсткості, які розподіляють навантаження на днище корпусу з загальною вантажепід'ємністю у 110 кілограм має переваги від контейнера у якого вісь для кріплення для коліс фіксувється в 6 ребрах жорсткості, які розподіляють навантаження на днище корпусу з загальною вантажепід'ємністю у 120 кілограм на вашу думку мають гірші характеристики????
І так можна писати по всіх ідентифікуючих особливостях виробників контейнерів які ви взяли в одного постачальника та маєте намір його протягути.....
Ваша закупівля до прозорості немає жодного відношення
Відповідь:
Шановний учасник. Згідно бюджетного фінансування на поточний рік маємо потребу в придбанні контейнерів ТПВ. В даній закупівлі дискримінаційні вимоги відсутні. Ми як Замовник встановили технічні характеристики до товару(продукції), які є найефективніші по якості , задля подальшої економії бюджетних коштів. Відповідно до п. 2 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики. Замовник самостійно визначає перелік та характеристики предмету закупівлі у відповідності до його потреб, практики експлуатації та в межах бюджетного фінансування.
Дата відповіді:
07.12.2023 17:32