-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Контейнери для збору ТПВ
Оголошено тендер
901 000.00
UAH
Номер:
da8ba900c00f4f168c55688ea6456d26
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-04-007227-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЕМСТВО "ДОБРОПІЛЬСЬКА СЛУЖБА ЄДИНОГО ЗАМОВНИКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32897226
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, м. Добропілля, вул. Першотравнева, буд. 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЕМСТВО "ДОБРОПІЛЬСЬКА СЛУЖБА ЄДИНОГО ЗАМОВНИКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32897226
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, м. Добропілля, вул. Першотравнева, буд. 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
901 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Контейнери для збору ТПВ
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.12.2023 21:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума901 000.00 UAH