-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поштові конверти формату C4 крафтові без логотипа, поштові конверти формату C4 білий офсет з логотипом, поштові конверти формату C5 білий офсет з логотипом та поштові конверти формату C6 білий офсет з логотипом
Тендер Prozorro UA-2023-12-01-015857-a
Згідно з документацією
Завершена
60 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 1 800.00 UAH
мін. крок: 3% або 1 800.00 UAH
Період уточнення:
01.12.2023 17:24 - 08.12.2023 00:00
Відповідь надана
Логотип
Номер:
4213bd16fcab492788ad1da25663c42c
Дата опублікування:
04.12.2023 12:50
Опис:
Доброго дня, прохання вказати кількість кольорів в логотипі та завантажити до технічної документації макет логотипу для прорахунку участі у тендері. Дякую...
Відповідь:
Шановний запитувачу! Логотип замовника складається із вишневого, жовтого, сірого та бордового кольорів. Зразок логотипу буде розміщено в додатках до тендерної документації.
Дата відповіді:
06.12.2023 17:19