-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поштові конверти формату C4 крафтові без логотипа, поштові конверти формату C4 білий офсет з логотипом, поштові конверти формату C5 білий офсет з логотипом та поштові конверти формату C6 білий офсет з логотипом
Тендер Prozorro UA-2023-12-01-015857-a
Згідно з документацією
Завершена
60 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 1 800.00 UAH
мін. крок: 3% або 1 800.00 UAH
Номер:
7be7806cd51b466b9e80d78a1c1a2d3f
Внутрішній номер закупівлі:
19870184
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-01-015857-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ВАРТИ ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39985748
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковальчук Богдан Володимирович 380332774118 agent1dmv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.12.2023 17:24 - 08.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2023 17:24 - 11.12.2023 18:00
Період кваліфікації:
11.12.2023 18:00 - 13.12.2023 15:46
Період завантаження договору:
19.12.2023 00:00 - 29.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴60 000.00 Лот 1.