• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Віконні блоки металопластикові (матеріали для господарської діяльності)

Торги відмінено

375 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 875.00 UAH
Період уточнення: 01.12.2023 13:39 - 06.12.2023 00:00
Відповідь надана

Уточнення

Номер: 21b4244d3cd14dbfa47d1a86246b2332
Дата опублікування: 05.12.2023 01:46
Опис: Чи передбачає дана закупівля монтаж?
Відповідь: Добрий день! Дана закупівля не передбачає монтаж.
Дата відповіді: 06.12.2023 09:16