-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Віконні блоки металопластикові (матеріали для господарської діяльності)
Тендер Prozorro UA-2023-12-01-008772-a
Торги відмінено
375 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 875.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 875.00 UAH
Номер:
3e97bec687c24006a38592c5dd6eeb50
Внутрішній номер закупівлі:
19862813
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-01-008772-a
Замовник:
ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03366670
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, смт Слобожанське, Василя Сухомлинського, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яіцька Олександра Олександрівна 380563264558 pyos10@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
375 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.12.2023 13:39 - 06.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2023 13:39 - 09.12.2023 00:00
Період кваліфікації:
з 09.12.2023 00:02
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
22d50ef5318041e9a1990f6c742d7f13
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Протокольне рішення № 112 від 12.12.2023р.
Період оскарження:
12.12.2023 15:15 - 23.12.2023 00:00
Дата опублікування:
12.12.2023 15:15
Дата виконання:
23.12.2023 00:03
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴375 000.00 Лот 1.