-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації фінальної конференції
Тендер Prozorro UA-2023-12-01-007939-a
У рамках реалізації проекту «CLEAN RIVER/4.2/1», який фінансується Європейським Союзом в межах Спільної Операційної Програми «Румунія-Україна 2014-2020»
Торги не відбулися
148 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 740.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 740.00 UAH
Період уточнення:
01.12.2023 13:09 - 06.12.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим