-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації фінальної конференції
Тендер Prozorro UA-2023-12-01-007939-a
У рамках реалізації проекту «CLEAN RIVER/4.2/1», який фінансується Європейським Союзом в межах Спільної Операційної Програми «Румунія-Україна 2014-2020»
Торги не відбулися
148 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 740.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 740.00 UAH
Номер:
888bc6c60cb943979281ffd98ef0cebd
Внутрішній номер закупівлі:
19862406
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-01-007939-a
Замовник:
Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056983
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, місто Ізмаїл, проспект Незалежності, будинок 62
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Аліна Гончарова +380980391718, +380484122140 izmailbuhg@gmail.com https://izmail-mr.od.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
148 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.12.2023 13:09 - 06.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2023 13:09 - 09.12.2023 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴148 000.00 Послуги з організації фінальної конференції