-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Настінні кондиціонери повітря
Тендер Prozorro UA-2023-12-01-007450-a
Завершена
377 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 700.00 UAH
Період уточнення:
01.12.2023 12:54 - 08.12.2023 00:00
Відповідь надана
Встановлення
Номер:
ac3d67d86c8843fd94771037bb5ced18
Дата опублікування:
04.12.2023 14:57
Опис:
Кондиціонери з монтажем?
Відповідь:
НІ, БЕЗ МОНТАЖУ.
Дата відповіді:
04.12.2023 16:05