-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Настінні кондиціонери повітря
Тендер Prozorro UA-2023-12-01-007450-a
Завершена
377 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 700.00 UAH
Номер:
1fdb4777393c4e828075f1aca48cf718
Внутрішній номер закупівлі:
19861736
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-01-007450-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006716
-
Адреса:
69600, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, ОРІХІВСЬКЕ ШОСЕ, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юрій Пророчук +380617698131 zokltend1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
377 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.12.2023 12:54 - 08.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2023 12:54 - 11.12.2023 00:00
Період кваліфікації:
11.12.2023 00:00 - 11.12.2023 13:13
Період завантаження договору:
17.12.2023 00:00 - 27.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴377 000.00 Настінні кондиціонери повітря