-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015- 09310000-5 Електрична енергія (Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2023-12-01-004911-a
ДК 021:2015- 09310000-5 Електрична енергія (Електрична енергія)
Завершена
4 354 502.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 21 772.51 UAH
мін. крок: 0.5% або 21 772.51 UAH
Період уточнення:
01.12.2023 11:30 - 06.12.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим