• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ЦБРК-23Т_132_ВО: Запасні частини до землерийної техніки

Завершена

4 470 200.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 22 351.00 UAH
Період уточнення: 29.11.2023 13:41 - 04.12.2023 00:00
Відповідь надана

Уточнення вимог тендерної документації

Номер: 28cf36d38ad246b5bcf0851e371bf978
Дата опублікування: 30.11.2023 10:22
Опис: Доброго дня. В нас є можливість поставити товар по предмету закупівлі в необхідній кількості та якості. Виробник товару є нерезидентом, КНР, тому виконання вимог п.2.1 (стр.16) щодо надання сканованих копій ТУ є неможливим. Просимо розширити вимоги п. 2.1. щодо продукції іноземного походження. Заздалегіть вдячні.
Відповідь: Доброго дня! Будуть внесені зміни
Дата відповіді: 30.11.2023 15:47