-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ЦБРК-23Т_132_ВО: Запасні частини до землерийної техніки
Тендер Prozorro UA-2023-11-29-010409-a
Завершена
4 470 200.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 22 351.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 22 351.00 UAH
Номер:
09b5f43e2b3943ca9ef85b22e3246a12
Внутрішній номер закупівлі:
19828617
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-29-010409-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43112236
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Деменюк Олександр Олександрович 380630374062 Demeniuk91@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
43630000-8 Частини прохідних машинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 470 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.11.2023 13:41 - 04.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
29.11.2023 13:41 - 07.12.2023 14:00
Аукціон:
08.12.2023 13:17 - 08.12.2023 13:40
Період кваліфікації:
08.12.2023 13:40 - 14.12.2023 10:56
Період завантаження договору:
20.12.2023 00:00 - 30.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 470 200.00 Лот 1.