-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-11-28-004362-a
Завершена
2 400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 24 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 24 000.00 UAH
Період уточнення:
28.11.2023 11:30 - 06.12.2023 00:00
Відповідь надана
Підтвердження коливання
Номер:
88c2affba59f407cbb5ba64fb1b87981
Дата опублікування:
02.12.2023 22:44
Опис:
Шановний Замовник
Вами в проекті договору зазначено, що "В разі необхідності зміни істотних умов Договору, в тому числі зміни ціни за одиницю товару у разі коливання ціни такого товару на ринку та/або зміни регульованої ціни (тарифу), Сторона ініціатор такої зміни зобов’язана підготувати та направити на погодження іншій стороні проект змін до цього Договору у формі додаткової угоди (додаткового договору) та відповідні документи, які обґрунтовують такі зміни (Цінову Довідку Торгово-промислової палати України). Сторона договору, яка одержала пропозицію про зміну умов договору, у 5-ти денний строк після одержання пропозиції повідомляє другу сторону про результати її розгляду".
Проте даний пункт є дискримінаційним, так як довідки про коливання ще може видавати ДП «Зовнішінформ», крім того, відповідно до листів НКРЕКП від 08.08.2019 № 8312/13.1/7-19 та Мінекономрозвитку від 14.08.2019 № 3304-04/33869-06, офіційний сайт (https://www.oree.com.ua) АТ «Оператор ринку» вказано як орієнтир (індикатор) для визначення коливань (змін) середньозваженої ціни купівлі – продажу електричної енергії, який Сторони можуть використовувати як документальне підтвердження факту коливання ціни, а саме скріншот з вебсайту АТ «Оператор Ринку» (https://www.oree.com.ua), завірений Постачальником.
Просимо доповнити зазначений пункт, можливістю підтвердження коливання довідкою ДП «Зовнішінформ», або скріншотом з вебсайту АТ «Оператор Ринку» (https://www.oree.com.ua), завірений Постачальником.
Дякуємо.
Відповідь:
Доброго ранку! Відповідні зміни внесені до тендерної документації!
Дата відповіді:
04.12.2023 08:58
Відповідь надана
Заява-приєднання
Номер:
b8fa2c058d6b4c9cba4f5bbcc273ee33
Дата опублікування:
02.12.2023 22:37
Опис:
Шановний Замовнику! Просимо звернути увагу та внести зміни до додатку №1 до договору «Заява-приєднання» та викласти його в зміненій редакції. Запропонована Вами Заява-приєднання застосовується між Сторонами виключно при приєднанні Споживача до публічного договору. Ви не приєднуєтесь до публічного договору, а укладаєте договір відповідно до результатів аукціону, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», отже формулювання додатку №1 до Договору не відповідає фактичним Вашим діям. Пропонуємо викласти зміни в наступній редакції: «Керуючись Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312 (далі – Правила роздрібного ринку), та ознайомившись з умовами договору про постачання електричної енергії споживачу №__________ від «__» ___________ 20__р. (далі – Договір), приєднуюсь до умов вказаного Договору з такими нижченаведеними персоніфікованими даними. Персоніфіковані дані Споживача:» Дякуємо.
Відповідь:
Доброго ранку! Відповідні зміни внесені до тендерної документації!
Дата відповіді:
04.12.2023 08:57