-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
2 400 000.00
UAH
Номер:
bee38a721879474292ee3319fdbe0bef
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-28-002087-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Нововодолазьке водопровідно-каналізаційне підприємство
×
-
Код ЄДРПОУ:
21252504
-
Адреса:
63202, Україна, Харківська область, смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, буд.56
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КП Нововодолазьке водопровідно-каналізаційне підприємство
×
-
Код ЄДРПОУ:
21252504
-
Адреса:
63202, Україна, Харківська область, смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, буд.56
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
28.11.2023 10:58
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
400000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 600 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума800 000.00 UAH