-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мастильні оливи та мастильні матеріали для транспортних засобів згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби
Тендер Prozorro UA-2023-11-22-018919-a
Торги не відбулися
153 108.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 765.54 UAH
мін. крок: 0.5% або 765.54 UAH
Період уточнення:
22.11.2023 21:10 - 27.11.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим