• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Мастильні оливи та мастильні матеріали для транспортних засобів згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби

Оголошено тендер

153 108.00 UAH
Номер: 4400d4410a2d42e28e66fb0393df2438
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-22-006381-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 153 108.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мастильні оливи та мастильні матеріали для транспортних засобів згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 22.11.2023 20:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума153 108.00 UAH