-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дитячі ігрові майданчики (37530000-2 - Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор)
Тендер Prozorro UA-2018-04-10-001160-c
Технічні показники товару визначаються в тендерній документації
Торги не відбулися
200 850.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 008.50 UAH
мін. крок: 1% або 2 008.50 UAH
Період уточнення:
10.04.2018 16:39 - 16.04.2018 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим