• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Дитячі ігрові майданчики (37530000-2 - Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор)

Технічні показники товару визначаються в тендерній документації

Торги не відбулися

200 850.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 008.50 UAH
Номер: f35c3fbef07546558234e02d717098ec
Внутрішній номер закупівлі: 1973285
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-04-10-001160-c   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Зацаринна Ірина Станіславівна 380473344493 smilajkg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 200 850.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 008.50 UAH
Період уточнення: 10.04.2018 16:39 - 16.04.2018 00:00
Період прийому пропозицій: 10.04.2018 16:39 - 26.04.2018 00:00
Аукціон: 26.04.2018 13:56 - 26.04.2018 14:29
Період кваліфікації: 26.04.2018 14:29 - 04.05.2018 16:22

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дитячі ігрові майданчики
Код ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Кількість 3 комплект
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 20700, Україна, Черкаська область, Сміла, ВУЛИЦЯ СЕВАСТОПОЛЬСЬКА, будинок 58 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КОВАЛЕНКО ТЕТЯНА ПЕТРІВНА"

Оскарження: 26.04.2018 14:29 - 15.05.2018 00:00
Початкова пропозиція 148 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
148 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.05.2018 12:09
Документи 15
Скарги 0
ТОВ "ДЖИ ТI КОНЦЕПТ"

Оскарження: 04.05.2018 12:09 - 15.05.2018 00:00
Початкова пропозиція 189 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
184 983.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.05.2018 12:11
Документи 23
Скарги 0
ФОП "НАГУЛА ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ"

Оскарження: 04.05.2018 12:11 - 15.05.2018 00:00
Початкова пропозиція 198 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
185 982.82 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.05.2018 12:15
Документи 15
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКІ БУДІВЕЛЬНІ СКЛАДИ"

Оскарження: 04.05.2018 12:15 - 15.05.2018 00:00
Початкова пропозиція 198 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
193 980.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.05.2018 16:22
Документи 18
Скарги 0