-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
44620000-2-Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі (Котел твердопаливний)
Тендер Prozorro UA-2023-11-21-017426-a
Котел твердопаливний
Торги відмінено
468 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 340.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 340.00 UAH
Період уточнення:
21.11.2023 18:06 - 26.11.2023 00:00
Відповідь надана
Еквівалент
Номер:
0608110072c540f0a141be3f9b87b539
Дата опублікування:
24.11.2023 09:55
Опис:
Доброго дня. Підкажіть чи буде розглядатися еквівалент однаковий за технічними характеристиками?
Відповідь:
Закупівлю скасовано у зв'язку із зміною потреби.
Дата відповіді:
27.11.2023 18:16