• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

44620000-2-Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі (Котел твердопаливний)

Оголошено тендер

468 000.00 UAH
Номер: 1fc462cacaae42f2abaeb5820c18bcf3
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-21-005961-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГУНП в Київській області
Замовник: ГУНП в Київській області
Очікувана вартість: 468 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 44620000-2-Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі (Котел твердопаливний)
Примітки: Котел твердопаливний (субвенція)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 21.11.2023 17:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума468 000.00 UAH