-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вікна, двері та супутні вироби
Тендер Prozorro UA-2023-11-16-013278-a
Завершена
580 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 900.00 UAH
Період уточнення:
16.11.2023 15:27 - 21.11.2023 00:00
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
b7653a212f7f4e5591fde580364cb68c
Дата опублікування:
19.11.2023 08:03
Опис:
Доброго дня,монтаж входить у вартість закупівлі?
Відповідь:
Доброго дня. Так монтаж/демонтаж входить у вартість лише вікон. Двері без монтажу/демонтажу.
Дата відповіді:
19.11.2023 17:20