-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вікна, двері та супутні вироби
Оголошено тендер
580 000.00
UAH
Номер:
0ecf8bf49dd8484cb0805397f7e2a936
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-16-006588-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина А0704
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978957
-
Адреса:
08600, Україна, Київська область, Васильків, вулиця Декабристів, будинок 40
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина А0704
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978957
-
Адреса:
08600, Україна, Київська область, Васильків, вулиця Декабристів, будинок 40
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
580 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вікна, двері та супутні вироби
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
16.11.2023 15:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума580 000.00 UAH