-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (лот 1 - перевезення зерна кукурудзи (60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів); лот 2 - перевезення зерна кукурудзи (60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів); лот 3 - перевезення зерна кукурудзи (60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів))
Тендер Prozorro UA-2023-11-13-002912-a
дана закупівля проводиться у відповідності до особливостей, які визначені постановою КМУ від 12.10.2022 року №1178
Торги не відбулися
99 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 315.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 315.00 UAH
Період уточнення:
13.11.2023 10:37 - 18.11.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим