• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (лот 1 - перевезення зерна кукурудзи (60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів); лот 2 - перевезення зерна кукурудзи (60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів); лот 3 - перевезення зерна кукурудзи (60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів))

Оголошено тендер

99 000.00 UAH
Номер: fbb46b1fd7a04f91b674f4ccbd696b20
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-13-000654-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАДЯЧ-АГРО" ГАДЯЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАДЯЧ-АГРО" ГАДЯЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 99 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (лот 1 - перевезення зерна кукурудзи (60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів); лот 2 - перевезення зерна кукурудзи (60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів); лот 3 - перевезення зерна кукурудзи (60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів))
Примітки: дана закупівля проводиться у відповідності до особливостей, які визначені постановою КМУ від 12.10.2022 року №1178
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
Дата опублікування: 13.11.2023 09:50

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
перевезення зерна кукурудзи
Код ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
Кількість 220 тонни
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума99 000.00 UAH