• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комплект інтерактивного обладнання, код ДК 021:2015:32320000-2: Телевізійне й аудіовізуальне обладнання

Комплект інтерактивного обладнання, код ДК 021:2015:32320000-2: Телевізійне й аудіовізуальне обладнання

Завершена

202 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 010.00 UAH
Період уточнення: 11.11.2023 19:33 - 17.11.2023 00:00
Відповідь надана

Інтерактивна панель

Номер: 955f2f36eb2046b7850a41abf18004af
Дата опублікування: 15.11.2023 17:57
Опис: Доброго дня, шановний замовнику, чи будете приймати до розгляду запропонований товар, а саме інтерактивну модель з контрастністю 4000:1 ?
Відповідь: Доброго дня. За даною процедурою не закуповується інтерактивна модель. Тендерною документацією на дану закупівлю передбачено, що Інтерактивна панель повинна мати контрастність не менше 5000:1. Одночасно, абзацом 2 пп.2 п.44 Особливостей передбачено, що Замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, коли тендерна пропозиція не відповідає умовам технічної специфікаці, зазначена норма токож міститься в тендерній документації на данку закупівлю.
Дата відповіді: 16.11.2023 17:41
Відповідь надана

Прохання завантажити тендерну документацію у форматі, придатному для редагування тексту

Номер: 0f61441bba0941349b204912ae16d2c2
Дата опублікування: 11.11.2023 19:59
Опис: Шановний Замовнику! Мінекономрозвитку України затвердило Примірну тендерну документацію (наказ від 13.04.2016 №680). https://infobox.prozorro.org/news-mert/nakaz-minekonomrozvitku-680-pro-zatverdzhennya-primirnoji-tendernoji-dokumentaciji При формуванні тендерної документації ВАРТО УНИКАТИ ВИМОГ, ЯКІ МОЖУТЬ ВВАЖАТИСЯ ДИСКРИМІНАЦІЙНИМИ. Тендерну документацію бажано публікувати у ФОРМАТІ, ДОСТУПНОМУ ДЛЯ КОПІЮВАННЯ ІНФОРМАЦІЇ З НЕЇ (НАПРИКЛАД, WORD). Адже при підготовці тендерної пропозиції постачальники копіюють форми з тендерної документації Замовника (наприклад, форму пропозиції, форми довідок, технічне завдання тощо). Прохання завантажити тендерну документацію у форматі, придатному для копіювання тексту. Дякуємо!
Відповідь: Доброго дня. Пунктом 54 Особливостей передбачено, що фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за три дні до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру. Ваше звернення не містить запитання стосовно роз’яснення тендерної документації, а містить Ваші думки стосовно неї. Не зрозумілим є посилання на Наказ Міністерства Економічного розвитку і торгівлі України від 13.04.2016 №680 «Про затвердження примірної тендерної документації», який не зареєстрований в Міністрерстві юстиції при наяності Закону України «Про публічні закупівлі» який є документом вищої юридичної сили. Щодо дискремінаційних вимог то формат тенедерної документації не є дискремінаційною вимого. Так, ст.5 Закону Україени «Про публічні закупівлі» передбачено, що закупівлі здійснюються за принципами недискримінаціії учасників, аналочічна норма передбачена Особливостями.
Дата відповіді: 13.11.2023 13:07