-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект інтерактивного обладнання, код ДК 021:2015:32320000-2: Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Тендер Prozorro UA-2023-11-11-000534-a
Комплект інтерактивного обладнання, код ДК 021:2015:32320000-2: Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Завершена
202 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 010.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 010.00 UAH
Номер:
ab07b0ec1cb046e0b2aea6270fc06318
Внутрішній номер закупівлі:
19598826
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-11-000534-a
Замовник:
Ліцей № 1 Гостомельської селищної ради Бучанського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26025227
-
Адреса:
08290, Україна, Київська область, селище міського типу Гостомель, ВУЛИЦЯ РЕКУНОВА, будинок 11-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дьяконова Олеся Олександрівна 380459732800 olesa@3g.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
202 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.11.2023 19:33 - 17.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
11.11.2023 19:33 - 20.11.2023 00:00
Період кваліфікації:
20.11.2023 00:01 - 20.11.2023 10:57
Період завантаження договору:
26.11.2023 00:00 - 06.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴202 000.00 Комплект інтерактивного обладнання, код ДК 021:2015:32320000-2: Телевізійне й аудіовізуальне обладнання