-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт аварійних ділянок покрівлі даху Комунального некомерційного підприємства “Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу Кіровоградської обласної ради” за адресою: 25009, Україна, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Глинки, 46 (код ДК 021: 2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2023-11-09-016799-a
Торги не відбулися
549 749.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 497.49 UAH
мін. крок: 1% або 5 497.49 UAH
Період уточнення:
09.11.2023 23:04 - 14.11.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим