• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт аварійних ділянок покрівлі даху Комунального некомерційного підприємства “Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу Кіровоградської обласної ради” за адресою: 25009, Україна, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Глинки, 46 (код ДК 021: 2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)

Торги не відбулися

549 749.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 497.49 UAH
Номер: 71ab1a24655f4cec8f907a7f0093f6aa
Внутрішній номер закупівлі: 19582984
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-09-016799-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ НОВОГО ТИПУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Болотських Альбіна Юріївна +380505795320 rebenka.dom@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 549 749.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.11.2023 23:04 - 14.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 09.11.2023 23:04 - 17.11.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴549 749.00 Поточний ремонт аварійних ділянок покрівлі даху Комунального некомерційного підприємства “Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу Кіровоградської обласної ради” за адресою: 25009, Україна, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Глинки, 46 (код ДК 021: 2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)