-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт Драбівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини КЗ “Драбівський ЦПМСД”
Тендер Prozorro UA-2018-04-13-002268-a
Закупівля здійснюється з врахуванням ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 “Правила визначення вартості будівництва”. Термін виконання робіт: до 31.12.2018 року з урахуванням кошторисних призначень на 2018 рік (але в будь-якому випадку до повного завершення виконання робіт в тому числі з урахуванням кошторисних призначень)
Торги не відбулися
1 491 513.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 491.51 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 491.51 UAH
Період уточнення:
13.04.2018 16:55 - 30.04.2018 00:00
Відповідь надана
Тендерна документація
Номер:
983d8fddc42b4ae0ba8de81088fc261b
Дата опублікування:
16.04.2018 17:25
Опис:
Завантажте,будь-ласка, тендерну документацію.
Дякую!
Відповідь:
Доброго дня. Тендерну документацію завантажено
Дата відповіді:
17.04.2018 07:36