-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт Драбівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини КЗ “Драбівський ЦПМСД”
Тендер Prozorro UA-2018-04-13-002268-a
Закупівля здійснюється з врахуванням ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 “Правила визначення вартості будівництва”. Термін виконання робіт: до 31.12.2018 року з урахуванням кошторисних призначень на 2018 рік (але в будь-якому випадку до повного завершення виконання робіт в тому числі з урахуванням кошторисних призначень)
Торги не відбулися
1 491 513.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 491.51 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 491.51 UAH
Номер:
869630a7712f4a94a7b4e1a375111933
Внутрішній номер закупівлі:
1958007
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-13-002268-a
Замовник:
Комунальний заклад Драбівської районної ради "Драбівський центр первинної медико-санітарної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39030603
-
Адреса:
19800, Україна, Черкаська область, смт. Драбів, вул. Садова, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Балагурчик +380473830089 drabiv.cpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 491 513.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 491.51 UAH
Період уточнення:
13.04.2018 16:55 - 30.04.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
13.04.2018 16:55 - 10.05.2018 00:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт Драбівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини КЗ “Драбівський ЦПМСД”
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2018