-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Видатки на програми з підтримки Збройних Сил, заходи та роботи з територіальної оборони (зокрема матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони) (Акумулятори автомобільні)
Тендер Prozorro UA-2023-11-08-014981-a
Завершена
76 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 380.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 380.00 UAH
Період уточнення:
08.11.2023 17:10 - 13.11.2023 00:00
Відповідь надана
який плюс
Номер:
403e49bc163d4bb2a6338c952a863f3d
Дата опублікування:
10.11.2023 09:28
Опис:
Шановний замовнику Вам потрібен правий чи лівий плюс на акумуляторах ?
Відповідь:
Доброго дня, плюс має бути правий
Дата відповіді:
10.11.2023 11:22