• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Видатки на програми з підтримки Збройних Сил, заходи та роботи з територіальної оборони (зокрема матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони) (Акумулятори автомобільні)

Завершена

76 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 380.00 UAH
Номер: 6f5be4070a934f03b8c37dba73c058bb
Внутрішній номер закупівлі: 19564937
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-08-014981-a   
Замовник: Виконавчий комітет Покровської міської ради Дніпропетровської області
Контактна особа: Ліля Білоус +380566741061, +380963690752 tender@pokrov-mr.gov.ua https://pkrv.dp.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 76 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.11.2023 17:10 - 13.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 08.11.2023 17:10 - 16.11.2023 17:09
Аукціон: 17.11.2023 11:47 - 17.11.2023 12:16
Період кваліфікації: 17.11.2023 12:16 - 21.11.2023 13:38
Період завантаження договору: 27.11.2023 00:00 - 07.12.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴76 000.00 Видатки на програми з підтримки Збройних Сил, заходи та роботи з територіальної оборони (зокрема матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони) (Акумулятори автомобільні)