-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
бензин А-95 та дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2023-11-06-010546-a
закупівля здійснюється з метою забезпечення додаткової потреби підприємства до кінця 2023 року та за результатами відміни процедури відкритих торгів, розпочатих згідно номеру процедури в електронній системі закупівель UA-2023-10-25-002816-a
Торги не відбулися
302 918.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 515.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 515.00 UAH
Період уточнення:
06.11.2023 14:55 - 11.11.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим