• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

бензин А-95 та дизельне паливо

Оголошено тендер

302 918.00 UAH
Номер: 5bcdb17dd5084d318c3b9c25d95e1aff
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-06-003741-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАКАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" МАКАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАКАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" МАКАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 302 918.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: бензин А-95 та дизельне паливо
Примітки: закупівля здійснюється з метою забезпечення додаткової потреби підприємства до кінця 2023 року та за результатами відміни процедури відкритих торгів, розпочатих згідно номеру процедури в електронній системі закупівель UA-2023-10-25-002816-a
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 06.11.2023 14:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума302 918.00 UAH