-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
комплекс робіт щодо оформлення права постійного користування земельними ділянками за рахунок земель державної власності лісогосподарського призначення для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг, що розташовані на території Київської та Житомирської областей (Столичний лісовий офіс)
Тендер Prozorro UA-2023-11-02-013108-a
Комплекс робіт щодо оформлення права постійного користування земельними ділянками за рахунок земель державної власності лісогосподарського призначення для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг, що розташовані на території Київської та Житомирської областей (Столичний лісовий офіс) (ДК 021:2015: 71251000-2 Геодезичні послуги у галузях архітектури та будівництва)
Завершена
15 419 775.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 78 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 78 000.00 UAH
Період уточнення:
02.11.2023 16:38 - 17.12.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим