-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
комплекс робіт щодо оформлення права постійного користування земельними ділянками за рахунок земель державної власності лісогосподарського призначення для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг, що розташовані на території Київської та Житомирської областей (Столичний лісовий офіс)
Тендер Prozorro UA-2023-11-02-013108-a
Комплекс робіт щодо оформлення права постійного користування земельними ділянками за рахунок земель державної власності лісогосподарського призначення для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг, що розташовані на території Київської та Житомирської областей (Столичний лісовий офіс) (ДК 021:2015: 71251000-2 Геодезичні послуги у галузях архітектури та будівництва)
Завершена
15 419 775.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 78 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 78 000.00 UAH
Номер:
a12534f2639f44c1a42d3ef9a5e136a2
Внутрішній номер закупівлі:
19499162
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-02-013108-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44768034
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, вул.Руставелі Шота, будинок 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шевчук Наталія Сергіївна natalia.shevchuk@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
15 419 775.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.11.2023 16:38 - 17.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
02.11.2023 16:38 - 20.12.2023 01:00
Аукціон:
21.12.2023 15:10 - 21.12.2023 15:45
Період кваліфікації:
21.12.2023 15:45 - 12.01.2024 13:41
Період завантаження договору:
18.01.2024 00:00 - 28.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴15 419 775.00 комплекс робіт щодо оформлення права постійного користування земельними ділянками за рахунок земель державної власності лісогосподарського призначення для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг, що розташовані на території Київської та Житомирської областей (Столичний лісовий офіс)