-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги з поточного ремонту - усунення аварійного стану дверних блоків будівлі ДНЗ №87 за адресою: м. Краматорськ, вул. Гетьманська, буд. 59 (усунення пошкоджень внаслідок артилерійських обстрілів, спричинених російською агресією) («Столярні та теслярні роботи» код ДК 021:2015 – 45420000-7)
Тендер Prozorro UA-2023-11-02-000941-a
Торги не відбулися
22 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 220.00 UAH
мін. крок: 1% або 220.00 UAH
Період уточнення:
02.11.2023 09:16 - 07.11.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим