• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Послуги з поточного ремонту - усунення аварійного стану дверних блоків будівлі ДНЗ №87 за адресою: м. Краматорськ, вул. Гетьманська, буд. 59 (усунення пошкоджень внаслідок артилерійських обстрілів, спричинених російською агресією) («Столярні та теслярні роботи» код ДК 021:2015 – 45420000-7)

Торги не відбулися

22 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 220.00 UAH
Номер: 2ec66fc9b8e04079949c82bc8f39ed11
Внутрішній номер закупівлі: 19487012
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-02-000941-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Катерина Некрасова +380626471538 kramgoroo_dz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 22 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.11.2023 09:16 - 07.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 02.11.2023 09:16 - 10.11.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴22 000.00 «Послуги з поточного ремонту - усунення аварійного стану дверних блоків будівлі ДНЗ №87 за адресою: м. Краматорськ, вул. Гетьманська, буд. 59 (усунення пошкоджень внаслідок артилерійських обстрілів, спричинених російською агресією) («Столярні та теслярні роботи» код ДК 021:2015 – 45420000-7)