-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електромонтажні роботи (Улаштування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, системи передавання тривожних сповіщень об'єкту).
Тендер Prozorro UA-2023-11-01-009834-a
Завершена
530 739.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 307.39 UAH
мін. крок: 1% або 5 307.39 UAH
Період уточнення:
01.11.2023 15:07 - 06.11.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим