• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електромонтажні роботи (Улаштування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, системи передавання тривожних сповіщень об'єкту).

Завершена

530 739.80 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 307.39 UAH
Номер: bd176dbf782942c28f1fa5ec198ae17b
Внутрішній номер закупівлі: 19481786
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-01-009834-a   
Замовник: Зарубинецький ліцей Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області
Контактна особа: Тетяна Шипош +380964460710 shipostanya@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 530 739.80 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.11.2023 15:07 - 06.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 01.11.2023 15:07 - 09.11.2023 00:00
Аукціон: 10.11.2023 15:29 - 10.11.2023 16:04
Період кваліфікації: 10.11.2023 16:04 - 14.11.2023 10:14
Період завантаження договору: 20.11.2023 00:00 - 30.11.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴530 739.80 Електромонтажні роботи (Улаштування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, системи передавання тривожних сповіщень об'єкту).