-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Крупа пшенична Артек, Крупа кукурудзяна, Крупа рис, Сочевиця. ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп’яної промисловості.
Тендер Prozorro UA-2023-10-30-010236-a
Торги не відбулися
34 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 347.00 UAH
мін. крок: 1% або 347.00 UAH
Період уточнення:
30.10.2023 15:54 - 04.11.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим