-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Крупа пшенична Артек, Крупа кукурудзяна, Крупа рис, Сочевиця. ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп’яної промисловості.
Тендер Prozorro UA-2023-10-30-010236-a
Торги не відбулися
34 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 347.00 UAH
мін. крок: 1% або 347.00 UAH
Номер:
5f4211a2fcd64baf85c59bcab71acc36
Внутрішній номер закупівлі:
19457051
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-30-010236-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41832049
-
Адреса:
27613, Україна, Кіровоградська область, село Велика Северинка, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Боднарчук Віталій 380989951261 vitaliybodnarchyk1983@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
34 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.10.2023 15:54 - 04.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
30.10.2023 15:54 - 07.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴34 700.00 Крупа пшенична Артек, Крупа кукурудзяна, Крупа рис, Сочевиця. ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп’яної промисловості.