-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Поточний ремонт внутрішніх приміщень цокольного поверху головного корпусу з улаштуванням пандусу, переходу та вхідної групи променевого відділення КП «Криворізький ОД» ДОР»)
Тендер Prozorro UA-2023-10-27-011343-a
Торги відмінено
3 051 296.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 256.49 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 256.49 UAH
Період уточнення:
27.10.2023 15:50 - 03.11.2023 00:00
Відповідь надана
Проєкт робіт
Номер:
1090f9de9d7d498eab00d03e401fb9b6
Дата опублікування:
02.11.2023 09:52
Опис:
Вітаємо! Підкажіть будь ласка,чи є техн. проєкт робіт?
Відповідь:
Будівельні роботи – будівельні, монтажні, ремонтно-будівельні, реставраційно-відновлювальні та пусконалагоджувальні роботи.
Відповідно до законів України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про архітектурну діяльність», ДБН А.2.2-3-2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво» будівництво – це нове будівництво, реконструкція, реставрація, технічне переоснащення, капітальний ремонт.
Поточний ремонт будівлі (споруди) - комплекс ремонтно-будівельних робіт з метою відновлення її конструкцій та систем інженерного обладнання, а також підтримання експлуатаційних якостей, не пов'язаних зі зміною основних техніко-економічних показників.
Вартість поточного ремонту має визначатися на підставі обґрунтованих трудових та матеріально-технічних ресурсів та їх вартості, обчисленої у поточному рівні цін.
Відповідно до ДБН А.2.2-3-2014 п.8.4 «…при поліпшенні експлуатаційних показників введених в експлуатацію в установленому порядку об'єктів будівництва допускається розроблення лише дефектного акту, у якому визначаються фізичні обсяги робіт та умови їх виконання, а також складається кошторисна документація…»
Таким чином, графічна частина для об’єкту «Поточний ремонт внутрішніх приміщень цокольного поверху головного корпусу з улаштуванням пандусу, переходу та вхідної групи променевого відділення КП «Криворізький ОД» ДОР» за адресою : 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул.Дніпровське шосе, буд.41" не вимагається законодавством.
Дата відповіді:
03.11.2023 10:03
Відповідь надана
Додаток № 1 до тендерної документації,п.2
Номер:
7475378970c84cfe8a629e47a77003d6
Дата опублікування:
01.11.2023 16:10
Опис:
Просимо дати пояснення до пункту 2 (Додаток № 1 до тендерної документації). Одна особа-це одна штатна одиниця, чи можливо 0,75;0,5 ставки або 0,25 штатної одиниці? Чи важливо щоб за умовами тендеру одна особа дорівнювала одній штатній одиниці?
Відповідь:
Шановник Учасник, для Замовника має значення саме наявність осіб відповідної кваліфікації, професіїї, які мають виконати об'єм робіт відповідно кошторисної документації
Дата відповіді:
02.11.2023 10:06
Відповідь надана
Питання щодо мат.-тех. бази
Номер:
04b10766e6ff4ece9ac392cb654574d4
Дата опублікування:
01.11.2023 15:54
Опис:
До Довідки з мат.-тех. бази є додаткова вимога :"Інформація про право володіння або підстава користування або договір про надання послуг" - в якому форматі потрібно подати підтвердження на володіння обладнанням(паспорти на обладнання, сертифікати, чеки)? Чи інші документи?
Відповідь:
Довідка балансоутримувача, або договір оренди, або договір з субпідрядником, тощо
Дата відповіді:
02.11.2023 10:10