-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Поточний ремонт внутрішніх приміщень цокольного поверху головного корпусу з улаштуванням пандусу, переходу та вхідної групи променевого відділення КП «Криворізький ОД» ДОР»)
Тендер Prozorro UA-2023-10-27-011343-a
Торги відмінено
3 051 296.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 256.49 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 256.49 UAH
Номер:
cd0f2dde6ba549ea82c4b453ff3e3326
Внутрішній номер закупівлі:
19443700
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-27-011343-a
Замовник:
КП "Криворізький ОД" ДОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01986380
-
Адреса:
50048, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул Дніпровське шосе, буд 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Артамонова Оксана +380679411984 onko2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 051 296.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.10.2023 15:50 - 03.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.10.2023 15:50 - 06.11.2023 00:00
Аукціон:
06.11.2023 13:04 - 06.11.2023 13:33
Період кваліфікації:
з 06.11.2023 13:33
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
16a4f33e318c42d48b0db4d67485c91e
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відповідно до підпункту 1 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі відсутності потреби на теперішній час в Закупівлі та дотримуючись вимог Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням Особливостей.
Період оскарження:
10.11.2023 15:43 - 21.11.2023 00:00
Дата опублікування:
10.11.2023 15:43
Дата виконання:
21.11.2023 00:01
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴3 051 296.40 ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Поточний ремонт внутрішніх приміщень цокольного поверху головного корпусу з улаштуванням пандусу, переходу та вхідної групи променевого відділення КП «Криворізький ОД» ДОР»)