-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
за кодом ДК 021:2015 – 32520000-4 Телекомунікаційні кабелі та обладнання/ Комутатори малих станцій
Тендер Prozorro UA-2018-04-18-000564-b
Комутатори малих станцій, згідно Додатку №4 тендерної документації
Торги не відбулися
315 216.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 576.08 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 576.08 UAH
Період уточнення:
18.04.2018 16:48 - 24.04.2018 15:00
Відповідь надана
Технічне завдання
Номер:
c1805bb5033f4a11aaf4080791d5a665
Дата опублікування:
19.04.2018 21:58
Опис:
Будь ласка, визначитеся з технічним завданням.
Скільки аналогових інтерфейсів необхідно передати через цифровий інтерфейс Е1 G.703?
Відповідь:
Необхідно передати 30 чотирьохпроводових каналів ТЧ.
Дата відповіді:
20.04.2018 13:28