-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
за кодом ДК 021:2015 – 32520000-4 Телекомунікаційні кабелі та обладнання/ Комутатори малих станцій
Тендер Prozorro UA-2018-04-18-000564-b
Комутатори малих станцій, згідно Додатку №4 тендерної документації
Торги не відбулися
315 216.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 576.08 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 576.08 UAH
Номер:
adc06edb85dd4604856f4255712ea94c
Внутрішній номер закупівлі:
1943594
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-18-000564-b
Замовник:
Регіональна філія "Донецька залізниця" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150216
-
Адреса:
84400, Україна, Донецька обл., Лиман (Красний Лиман), вул. Кірова, буд. 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Погребняк С.А. +38(06261)6-26-33 sts.pgrbnk@don.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32520000-4 Телекомунікаційні кабелі та обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
315 216.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 576.08 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
9 456.48 UAH
Період уточнення:
18.04.2018 16:48 - 24.04.2018 15:00
Період прийому пропозицій:
18.04.2018 16:48 - 04.05.2018 15:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комутатори малих станцій, згідно Додатку №4 тендерної документації
Кількість
2 одиниця
Період постачання
до 31.12.2018