-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (шини для транспортних засобів)
Тендер Prozorro UA-2023-10-26-006167-a
Торги відмінено
2 436 146.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 6 100.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 6 100.00 UAH
Період уточнення:
26.10.2023 13:51 - 04.11.2023 00:00
Відповідь надана
умови закупівлі
Номер:
6aa2cdc36cd24dd8a3d62b9b13e90209
Дата опублікування:
01.11.2023 20:12
Опис:
Доброго дня.
Шановний замовнику, після внесення змін в Додаток 3 з’явилися і інші зміни, про які немає інформації в переліку змін, а саме: загальна сума закупівлі збільшилася вдвічі, а сама закупівля поділена на два лоти з абсолютно ідентичними вимогами щодо товару та ціни.
Просимо надати пояснення щодо цих змін.
Відповідь:
Шановний Учаснику, при внесенні змін до закупівлі стався збій в системі та виникло задвоення лотів, яке неможливо усунути. Тому прийняте рішення щодо скасування закупівлі та оприлюднено нову закупівлю.
Дата відповіді:
02.11.2023 13:46
Відповідь надана
тех.умови
Номер:
02998f3ab6f443f7b7578b000bf30fd3
Дата опублікування:
30.10.2023 10:40
Опис:
Доброго дня.
Шановний замовник, в Додатку 3 в розділі Всесезонні автомобільні шини в поз.3 вами вимагається шина ИК-6АМ 10PR з камерою без ободової стрічки (Росава) Шина цієї моделі діагональна, але в стовбчику «розмір» ви вказали, що вона радіальна. Будь ласка, перевірте правильність даних та виправте невідповідності
Відповідь:
Шановний Учаснику, за результатом Вашого зверненням будуть внесені зміни до тендерної документації
Дата відповіді:
01.11.2023 15:26