-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (шини для транспортних засобів)
Тендер Prozorro UA-2023-10-26-006167-a
Торги відмінено
2 436 146.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 6 100.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 6 100.00 UAH
Номер:
cbc19ad2e0234307b95eae9b893efaec
Внутрішній номер закупівлі:
19422905
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-26-006167-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПОВІТРЯНОГО РУХУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
19477064
-
Адреса:
Україна, Київська область, м. Бориспіль
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Іван Шекун +380443515133 shekun_iv@uksatse.aero http://www.uksatse.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 436 146.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.10.2023 13:51 - 04.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
26.10.2023 13:51 - 07.11.2023 11:24
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
Інформація про скасування
Номер:
f67e8fd451e64c1f8398937f8337ae21
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
в зв’язку з неможливостю виправити інформацію щодо закупівлі
Період оскарження:
02.11.2023 14:59 - 13.11.2023 00:00
Дата опублікування:
02.11.2023 14:59
Дата виконання:
13.11.2023 00:01
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 218 073.00 ДК 021:2015 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (шини для транспортних засобів)
- Лот №2 ₴1 218 073.00 ДК 021:2015 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (шини для транспортних засобів)