-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Багатофункціональні пристрої (для структурних підрозділів Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, які територіально розміщені в Закарпатській області)
Тендер Prozorro UA-2023-10-25-015183-a
Код товару згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві предмета закупівлі: 30121300-6 Копіювально-розмножувальне обладнання
Завершена
189 672.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 948.36 UAH
мін. крок: 0.5% або 948.36 UAH
Період уточнення:
25.10.2023 18:24 - 30.10.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим